П'ятница, 29.03.2024, 10:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Информация о сайте | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
nut.kiev.ua :: театр для всієї родини Наталя Уварова - український драматург
Статистика

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Українська драматургія

"Українська драматургія"  створена для ознайомлення з сучасними драматичними творами.  Кому набридло слухати про те, що сучасної української драматургії, та й взагалі, літератури не існує? Вам сюди! Запрошуємо авторів до співпраці! 

Наші автори:
Наталя Уварова - драматург, кіносценарист.
Закінчила Мелітопольське училище культури за спеціальністю "режисура", КНУТКТ ім. І.К.Карпенка-Карого за спеціальністю "Кінодраматургія" та  сценарний курс проф. Р.Креволіна (США). 
Керівник дитячої арт- студії "Сузір'я" (НВК № 209, м.Київ), арт-директор міжнародного кіно-медіа фестивалю для молоді "Кіномаршрут" ("Cinemaway") та координатор всеукраїнського фестивалю сценарної майстерності "Кіноскрипт".
Нагороди
-  дипломант VII всеукраїнського конкурсу читців ім. Т.Г. Шевченка,
- 2-га премія на бієннале актуальних мистецтв України за п'єсу "Незбагненне серце"(за мотивами творів І.Вільде),
-спеціальна відзнака "Коронація слова-2015" за кіносценарій "Бешкетники"(у співавторстві),
- финаліст ІV фестивалю витончених мистецтв "Амплуа".
- 1 місце  у районному етапі міського конкурсу-огляду театральних колективів "Срібне Джерело" за виставу "Біда від ніжного серця" та три відзнаки акторам ( краща чоловіча роль, краща жіноча роль, краща жіноча роль другого плану),
- 1 місце в номінації "Народний театр" (категорія "Юнацький театр") на Першому Фестивалі Українського аматорського театру Theatre Day Fest - День Театру  за виставу "Біда від ніжного серця"
- 2 місце за підсумками журі на  Першому Фестивалі Українського аматорського театру Theatre Day Fest - День Театру  за виставу "Біда від ніжного серця"
- спецвідзнака за майстерну адаптацію класичного твору на Першому Фестивалі Українського аматорського театру Theatre Day Fest - День Театру  за виставу "Біда від ніжного серця".
-  диплом  "Вдалий акторський ансамбль"  на IV дитячому театральному фестивалі "Чудосія".
- диплом V-й Фестивалю витончених мистецтв "Амплуа" за сценічне втіленнђ п'єси Н..Нежданої "Мандрівка у Віртуляндію"
 - диплом "Крила натхнення" управління освіти Дніпровського районного у м.Києві управління освіти
- 1 місце  за підсумками журі в категорії "Юнацький театр" на Другому Фестивалі Українського аматорського театру Theatre Day Fest - День Театру  за виставу "Як важливо бути серйозним"
- спецвідзнаки журі за режисерське та музично-пластине рішення  на  Другому  Фестивалі Українського аматорського театру Theatre Day Fest - День Театру  за виставу  "Як важливо бути серйозним"
 
Постановки п'єс:
- грудень 2002р., новорічна казка "Пригоди снігозаврика" в НП "Україна" (спільно з групою авторів), м.Київ;
- грудень 2003р., новорічна казка "Новорічне сяйво" в НП "Україна"(спільно з групою авторів, м.Київ;
- травень 2007р., частина п'єси "Незбагнне серце" поставлена на вечорі, присвяченному 100-річчю з дня народження І.Вільде у Національному академічному театрі ім.І.Франка, м.Київ;
- травень 2007р., прем'єра вистави "Фізкультура для Баби-Яги" у Київському областному театрі ім.П.Саксаганського, м.Біла Церква;
- грудень 2007р., прем'єра вистави "Фізкультура для Баби-Яги" у Дарницькому Дитячому Театрі(при Коледжі Театру та кіно), м.Київ;
- травень 2008р., прем'єра вистави "Шахрайки" у Коледжі Теарту та кіно (дипломна вистава акторського курсу), м.Київ;
- березень 2009р., прем'єра вистави "Фізкультура для Баби-Яги" у театрі Чорноморського флоту Російської Федерації ім.Б.Лаврєньова, м. Севастополь.
- січень 2011р., прем'єра вистави "Шахрайки?! Лесбійки?!! Красуні!!!" за п'єсою "Шахрайки" у Новому Українському Театрі, м. Київ.
- жовтень 2011р. прем'єра казки "Фізкультура для Баби-Яги", Новий Український Театр, м.Київ.
- березень 2012р. прем'єра вистави "А ми вас обдурили! " (за п'єсою "Шахрайки"), Ніжинський драматичний український театр ім. Коцюбинського.
- серпень 2012р. радіовистава за п'єсою "Шахрайки", Rozhlas a televízia Slovenska, RTVS (м.Кошице).
- липень 2013р. прем'єра вистави "Сватовство монтера" (інтимний водевиль) за мотивами оповідань М.Зощенка, Новий український театр, м.Київ.
- квітень 2014р. прем'єра вистави "Качечка Крячечка" , Коломийський  академічний обласний  український обласний театр ім.І.Озаркевича, м.Коломия
- травень 2014р, фестиваль для всієї родини "Дніпрофест"(один з організаторів), м.Київ
-ліпень 2014р, прем'єра вистави "Божья Коровка спасает мир", ЦМ "Новий Український Театр", м.Київ
- жовтень 2014р., прем'єра вистави "Podvodníčky " за п'єсою "Шахрайки", Пряшівський театр ім. Духновича (м.Пряшів, Словаччина)
- грудень 2015р., прем'єра вистави "Feminae damnatum", за підтримки Фонду ім. Г. Бьолля та ГО «Театральна платформа», реж.Віра Яковенко. Антреприза. Прем'єра відбулася у  ЦМ "Новий український театр" (м.Київ)
- 2016 рік- прем'єра вистави "Фізкультура для Баби-Яги", Львівський академічний обласний музично-драматичний театр  ім.Ю.Дрогобича (м.Дрогобич, Львівська область)
-2016 рік - прем'єра вистави "Качечка Крячечка",  Павлоградський драматичний театр ім.Б.Захави (м. Павлоград, Дніпровська область)
-травень, 2017 рік- прем'єра вистави "Качечка Крячечка",  Запорізькій академічний обласний музично-драматичний театр ім. В.Г. Магара (м.Запоріжжя)
- січень 2018р, прем'єрний показ вистави "Попелюшка Жовківського Замку" в ДІАЗ м.Жовква за підтримки студії КІТ "На долоні" (м. Львів), автор та  випускаючий режисер - Наталя Уварова
- вересень 2018 рік - прем'єра вистави "Багіні", FRANCO-театр, м.Коломия.
-жовтень 2018 рік, - прем'єрний показ вистави  "Легенди Жовківського Замку. Костянтин та Марія", ДІАЗ м. Жовква, за підтримки "CinemawayLAB", автор та випускаючий режисер _Наталя Уварова.
 з 2016 року  -  арт-директор міжнародного кіно-медіа фестивалю для молоді "Кіномаршрут" (НСКУ, ДІАЗ м. Жовква) та координатор з питань партнерства  всеукраїнського фестивалю сценарної майстерності "Кіноскрипт"
Телебачення:
-  2010р. - серіал "Сусіди", канал "Інтер"(група авторів). 
- 2011р.- серія з серіалу "Жіночій лікар", СТБ
 
Ганна Легка - народилася у м. Донецьку, навчається заочно у КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого на "драматургія кіно та ТБ" у Ю. Голіченко.  П'єса Московський час" у 2013 році була серед переможців "Тиждня актуальної п'єси". 
 
Мар'ян Біленький - http://ru.wikipedia.org/wiki/Марьян_Беленький  -русский советский и израильский литератор, переводчик, журналист, артист разговорного жанра. Создатель образа «Тёти Сони» для Клары Новиковой. Скетчи и монологи Марьяна Беленького исполняли Геннадий Хазанов,Любовь Полищук, Ян Арлазоров и другие.В настоящее время скетчи и монологи Марьяна Беленького исполняют Олег Акулич (Москва), театр «Христофор» (Минск) и другие актеры российской и украинской эстрады, а также израильские актёры, работающие на иврите.Перевёл с иврита книги и пьесы известного израильского юмориста Эфраима Кишона, пьесы классика израильской современной драматургии Ханоха Левина. Статьи и очерки публикуются в русскоязычной прессе США, Германии, Израиля, а также в России и на Украине.С 1991 года живёт в Иерусалиме.

Выступает как автор и актер в жанре стенд-ап комеди

Кішон Ефраїм (Кишон Эфраим) - http://ru.wikipedia.org/wiki/Кишон,_Эфраим
 
Віктор Тарасенко- Народився 6 квітня 1947 року в с. Грунь Охтирського району Сумської області. Вища філологічна освіта. З 60-х рр. друкувався у газетах та журналах. Від початку третього тисячоліття пишє п'єси – сучасні комедії, але більше п’єси - казки для дорослих і дітей за мотивами фольклору язичницької, коранічної традицій,а також по одній –іудейської та індійської. Працює в білінгвістичному режимі. Призер міжнародного конкурсу драматургії для дітей " Я – мал, привіт! 2010 року. Пєса " Коваль Щастя.

 

 

 Дроздовський Олексій Анатолійович, нар. 17 лют. 1964 р. Драматург, сценарист, інсценізатор та перекладач зарубіжної драматургії, поезії і прози. Адвокат. Фахівець з авторського права.  Відзначений 1-м місцем у номінації "п''єси" Коронація слова 2014 за п'єсу "Батяри, брати батяри!" 
 
Євгенія Петрученко   - Народилась 1990 року та прожила все своє життя в Києві.2007-го вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого на факультет театрознавства. Проте 2009 року вирішила, що науки про театр мені замало і треба все ж таки робити те, що приносить задоволення. Тому вирішила здійснити свою давню мрію – стати сценаристом. У тому ж році  вступила на факультет «драматургія кіно і телебачення» до майстерні Богдана Жолдака. І відтоді весь свій вільний час присвячує написанню та удосконаленню власного світу, який створює у своїх сценаріях.Працювала на знімальних майданчиках таких фільмів:

кіноальманах «Закоханні в Київ» (2010), «Ваня» (2012), "Загублене місто"  (2012), «Хайтарма» (2012),  «Не менше 50 кг» (2012) та ін.

Має особливу відзнака журі на конкурсі радіоп’єс «Відродимо забутий жанр» за радіоп’єсу «День прем’єри» (2009).

Оксана Артеменко -  Народилася 8 лютого 1987 року .Режисер, сценарист.   http://screenplay.com.ua/authors/?id=127

Освіта - Київський міжнародний університет, спеціальність: режисура кіно і телебачення, Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого, спеціальність: драматургія кіно і телебачення, майстерня Богдана Жолдака, учасник Форуму молодих письменників України при НСПУ, учасник Майстерні талантів Третього Київського міжнародного кінофестивалю
З 2007 мала змогу працювати в таких кінокартинах, як “Райські птахи”, режисер Роман Балаян; “Владика Андрей”, режисер Олесь Янчук; «Одного разу я прокинусь», режисер Марина Кондратьєва, волонтер Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays.ua, режисер сюжетів, «Молодість ТБ» на 49-му Київському МКФ «Молодість», організатор Премії ім. Арсенія та Андрєя Тарковських, Міжнародного фестивалю поезії та кіно «Каштановий дім», телеканал «1+1», режисер-постановник короткометражного фільму «Ваня» за власним сценарієм, 2016 : 1 місце в номінації "Кіносценарій" літературного конкурсу "Коронація слова" -2016, спільно з Мариною Артеменко.

Олена РубашевськаНародилася 18 травня 1992 року в Донецьку, в 2009 році вступила до КНУТКіТ ім.Карпенка-Карого на дві спеціальності - режисуру телебачення і драматургію кіно і телебачення. Зараз займається журналістикою і письменницькою справою, а також реалізацією творчих поривів у кіносфері. В її активі такі режисерські та сценарні роботи:

  • режисер, сценарист короткометражного фільму «Оголений» (випускна робота спеціалітету режисури, 2014 р.),  короткометражного фільму «Спрага» (дипломна робота, 2013 р.); короткометражного фільму «Арія Каварадоссі» (2012 р.); короткометражного фільму «Перезавантаження» (2011р.).

Досягнення:  перемога у міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова», номінація «Повнометражні художні сценарії», 2014 р.;  участь у фестивалі «Арт-кіно», м.Москва, 2014 р. участь і перемога у кінофестивалях - тричі «Кришталеві джерела» (короткий метр, сценарист і режисер), 2009, 2011, 2013 рр; перемога у телеконкурсі роликів для презентації м.Донецька на Євро-2012 (режисер, сценарист, оператор), 2012 р.; участь у фестивалі «Кінокіммерія», 2013 р.;  участь у фестивалі «Пролог» 2011, 2014 рр.

Лана Ра (Світлана Конощук) -  Народилася  24 березня 1973 р.  Казкарка, письменник, художник, член Спілки дизайнерів України. 

 у 2012, 2013 - отримала Коронацію слова в номінації "Дитячі сценарії" 

 у 2015, 2012 - п 'єси приймали участь у "Тижні актуальної п 'єси" 

  у 2011 - П 'єса для дітей потрапила у лонг-лист конкурсу Євразія у м.Єкатиринбург.   

 2015 рік- шорт-лист VIIМіжнародного бієнналє драматургії "Свободний театр" в номінації "П'єси для дітей" з п'єсою "Як рятували країну Мережину"

Як сценарист співпрацювала з Новаторфільм у "Моя країна - Україна"

Оксана Демиденко Моєю рідною домівкою є Черкащина. На разі навчаюсь в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого спец. "Драматургія", а також в КУ ім Грінченка спец. "Початкова освіта". Працюю в дитячому розвивальному центрі. Тому весь свій вільний час присвячую діткам і творчості. Частенько ці "дві любові" переплітаються, бо немає нічого приємнішого, ніж писати для дітей і про дітей.  Увійшла в число авторів альманаху "Голос до Кобзаря", присвяченому Дню народженню Т.Г.Шевченка, ред. газети "Світлий шлях", увійшла в число авторів альманаху "Революційна поезія майдану" за ред. "Чорнильна хвиля" під псевдонімом Вася Голка.  Спеціальна відзнака "Коронація слова-2015" за кіносценарій "Бешкетники"(у співавторстві).

Євгенія Федорова (Валова) – народилася 1982 року у Києві, педагог, режисер, закінчила Київський національний лінгвістичний університет та КНУТКіТ ім.. І.К. Карпенка-Карого за спеціальністю режисура драматичного театру. Здійснила постановки понад 15 вистав (як для дітей, так і для дорослих). Співпрацювала із національним центром театрального мистецтва ім.. Леся Курбаса, Києво-могилянським театральним центром «Пасіка», театром-студією «Splash», ВНЗ «Коледж театру і кіно». Наразі веде театральну студію «3S» у клубі за місцем проживання «Червоні вітрила» Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Досягнення:  ІІІ Міжнародний театральний фестиваль Joyfest (дипломи за краще музичне та пластичне вирішення вистави); VIII Міжнародний фестиваль аматорських театральних колективів «ЛіхтArt» (диплом за кращу виставу у категорії молодіжних вистав)

НАУМОВ Анатолій Іванович - рідною домівкою автора є Донеччина. Донедавна мешкав у Донецьку, зараз перебуває на своїй малій батьківщині – в місті Лиман Донецької області.   П’єси почав писати порівняно недавно, переважно комедії. До цього опублікував більше десятка збірок сатири й гумору, які виходили у видавництвах Донецька, Києва, Москви, окремі оповідання з’являлися в сатиричних журналах інших країн.  Член НСПУ.

Марина Смілянець  - драматург, театральний діяч. Народилася у Києві (у 1992 році). У 2012 закінчила Київський коледж «Театру і кіно» за спеціальністю актриса драматичного театру (Майстерня В.А. Кіно). У 2012 вступила до КНУТКіТ ім. І.К.Карпенко-Карого (драматургія кіно і телебачення), у 2018 отримала ступінь Магістра. З 2013 року член спілки театральних діячів України. Займається організацією театральних фестивалів, конкурсів, концертів. Пише сценарії для кіно, телебачення і п’єси для театру. У 2015 році отримала першу премію літературного конкурсу «Коронація слова» за найкращу п’єсу для дітей. Брала участь у фестивалі «Тиждень актуальної п’єси» (2015 році п’єса «16+», у 2017 «Як перетворитися на собаку»). У 2015 п’єса «16+» поставлена у театрі PostPlay (режисер Євгенія Відіщева). У 2017-му іронічна комедія «Б’ютіфул лайф» поставлена у ЦМ «Новий український театр» (режисер Поліна Кіно), п’єси для дітей «Країна серйозних», «Мій домашній дикий лис» (режисер Віталій Кіно) та «Абетка гарних манер» (режисер Поліна Кіно), у театрі для дітей «Божа корівка» .

Олег Гончаров – драматург, сценарист, композитор, дизайнер. Друкувався в періодиці країн СНД, журналі "Дніпро", "Страйк Ілюзій", "Авансцена", Драмовичок". Його перу належить три десятки п'єс, котрі були в репертуарах театрів України, Білорусії, Німеччини, Канади, Росії; романи: "Ігри хакерів", "Савейна", "Юлька"; У 2018 вийшов збірник його семи п'єс "Сім кроків до театру". Має нагороди та відзнаки: "Коронація слова", двічі "Відродимо забутий жанр", 1-е місце "Корнійчуковська премія" у 2013 та диплом у 2014, Шорт-лист на "Кіноскрипт-2017 та 2019".

 

 

 

 

Створити безкоштовний сайт на uCozCopyright MyCorp © 2024